Právě se nacházíte zde: Školní klub >> Články

Vloženo: 12.4.2019, počet přečtení: 247

Sluníčko

Divadelní kroužek Sluníčko tentokrát nacvičil pohádku O Červené Karkulce. Po přípravě kulis a generální zkoušce pozval v pondělí 8. dubna na představení Mateřskou školu Korálky.

Michal Venzhöfer všechny moc hezky přivítal a spolu a Mary Beránkovou hudebními nástroji doprovodili zpěv a taneček Sofie Waszniowské, Emy Machálkové, Ester Oralové a Martiny Doležalové. Celý tým nám pak zahrál pohádku a ještě zazpíval další lidovou píseň.

Malé děti tak krásně poslouchaly, že si zasloužily odměnu. Každý dostal perníček ve tvaru košíčku a omalovánky, které jim připravila naše paní účetní Edita Ondráčková. Paní učitelky ze školky hercům přinesly bonbony.

Abychom si zvykali vystupovat před veřejností, pozvali jsme na představení ještě 1. třídu a třídy C a D.

Nyní musíme rychle vybrat další pohádku, kterou nacvičíme, protože se nám školní rok již mílovými kroky krátí.